Wyszukiwanie gimnastyka:
HusBao - Najstarsza towarzyska gra planszowa dla 2 osób z rodziny mancala: strategiczne, taktyczne, logiczne, edukacyjne gry planszowe, gry dla dzieci i dorosłych. Zabawa, relaks i edukacja od 10 do 90 minut. Bardzo proste zasady gry. Plansza z afrykańskiego masywnego drewna, półszlachetne kamie do gry. HusBao bawi oraz uczy w niewymuszony sposób przewidywania, liczenia oraz budowania strategii. Wspaniała gimnastyka umysłu, edukacja w oprawie ekologicznej natury. To pomysł na dobry prezent.
UNISONO - Akademia Rozwoju Artystycznego w Szczecinie - oferuje zajęcia rytmiczne,plastyczne, gimnastykę, naukę języka angielskiego przez zabawę. Zorganizuje zabawę urodzinową dla Twojego dziecka. Szeroka oferta zabaw dostosowana będzie do upodobań dzieci. W ofercie posiadamy także zajęcia relaksacyjne dla kobiet w ciąży. Indywidualnie uczymy wokalu oraz gry na pianinie, keyboardzie, gitarze, skrzypcach, flecie poprzecznym, flecie prostym. Wszelkie szczegóły odnośnie naszej oferty są zawsze dostępne na naszej stronie WWW.
Zajęcia fitness: Body shaper: Oznacza ćwiczenia w celu osiągnięcia pożądanej formy i kształtu ciała - modelowanie sylwetki. Są to zajęcia dla tych, którzy marzą o płaskim brzuchu, jędrnych pośladkach, wysportowanych udach, pięknie ukształtowanych łydkach i smukłych ramionach, ale także o zdrowym kręgosłupie i stawach kolanowych. Zajęcia zaczynają się od rozgrzewki w postaci powtarzających się kroków z zaangażowaniem wszystkich mięśni ciała bądź układu kroków powtarzanego kilkakrotnie. Rozgrzewka zajmie nam 10 -15 minut. Następnie zajmiemy się modelowaniem figury za pomocą wielokrotnych powtórzeń ćwiczeń pozycji stojącej, z użyciem hantli lub bez (15 - 20min.). Kolejne 20 minut zajmie nam wzmacnianie brzucha i pośladków w pozycjach niskich. W tej części też będziemy używać ciężarków. Ostatnią częścią będzie streching i wyciszenie organizmu. Step & shape: Aerobik na stopniu, wylansowany przez Gin Miller - trener Reebok University. Zajęcia te stanowią doskonały trening kondycyjny, który nie przeciąża żadnej partii mięśni, a wzmacnia je i rozwija koordynację ruchową. Są to częściowo zajęcia o charakterze aerobowym oraz trening wzmacniający. Na stepie poprawiasz w równej mierze kondycję układu krążenia i oddychania, jak i siłę mięśni. W pierwszej części lekcji, która odbywa się na stopniu, następuje intensywne spalanie energii, natomiast w drugiej części zajęć w pozycjach półwysokich (klęku, podporze) bądź leżąc na stepie - modelujesz wybrane partie ciała. Podczas godzinnego treningu spalasz mnóstwo kalorii. Koszt energetyczny wydatkowany podczas zajęć ze stepu jest w przybliżeniu taki, jak przy bieganiu z szybkością około 11 km/h. Dla tych którzy lubią ruch i dobrą zabawę przy dynamicznej muzyce, chcą wymodelować biodra, pośladki i brzuch. Pilates: Jest to forma gimnastyki stworzona przez Josepha Pilatesa. Przynosi ona nie tylko korzyści fizyczne, ale także psychiczne. Poprawia wygląd całej sylwetki, ale również wpływa korzystnie na nasze samopoczucie. Niweluje bóle kręgosłupa i stawów oraz uczy nawyków poprawnego oddychania, poprawia elastyczność ciała, zwiększa siłę mięśni, w szczególności mięśni brzucha, dolnej części pleców, bioder i pośladków, wysmukla sylwetkę i "wyciąga" ciało, poprawia stabilność kręgosłupa, zwiększa świadomość swojego ciała, poprawia koordynację ruchową i równowagę, rozluźnia ramiona, kark i górną część pleców, stanowi pomoc w prewencji kontuzji układu kostnego i mięśni. Na zajęciach pilates można się wyciszyć i odpocząć psychicznie, ćwiczący wychodzi odprężony i pełen nowej energii. Spokojna muzyka pozwala skupić się na swoim ciele. Instruktor poprawia błędy, bardzo ważna jest technika wykonania ćwiczenia, a nie duża ilość powtórzeń. Dla osób które mają siedzącą pracę, a także dla bardzo aktywnych w celu wzmocnienia mięśni i przeciwdziałania kontuzjom.
Zajęcia fitness, nauki pływania, gimnastyki korekcyjnej i animacji urodzinowych to aktualne propozycje Naszego CENTRUM AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ „SWIM-FIT-. Swoją działalność rozpoczynamy od stycznia 2010 roku. Naszą ofertę kierujemy do aktywnych kobiet i mężczyzn w przedziale wiekowym 18 -100 lat, dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, uczniów szkół średnich i studentów, kobiet, matek, a nawet babć… właściwie wszystkich, którzy poszukują niedrogiej oferty zajęć sportowo-rekreacyjnych, realizowanych w formie muzyczno-ruchowej na zajęciach fitness, lekcji pływania czy zajęciach gimnastyki korekcyjnej.
Przedszkole Językowe w Olkuszu to miejsce stwarzające dziecku optymalne warunki rozwoju , przyjazne otoczenie i oryginalny,dostosowany do potrzeb wieku materiał dydaktyczny.Gwarantujemy najlepsze warunki nie tylko do zabawy ale przede wszystkim do prawidłowego rozwoju dziecka. Placówka posiada bardzo dobre warunki lokalowe. Sale są widne, przestronne, kolorowe, dobrze wyposażone przystosowane do zabaw i zajęć dydaktycznych. Sprzyjają dobremu samopoczuciu dziecka. Na zewnątrz budynku znajduje się zielony teren rekreacyjny, wyposażony . w atestowane urządzenia do zabaw. Przedszkole oferuje; -zajęcia z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną -naturalna metoda nauczania języka angielskiego(codziennie) -zajęcia muzyczne ,plastyczne i teatralne. -gimnastyka korekcyjna -zajęcia logopedyczne,informatyczne i kulinarne. Jeśli chcesz zapisać dziecko do naszego przedszkola nie zwlekaj-ilość miejsc ograniczona.
Aqua aerobik - Centrum Figura Zajęcia aqua aerobiku (gimnastyki w wodzie) polecane osobom z problemami kręgosłupa i stawów, idealne dla osób z nadwagą, skutecznie pomagają zwalczyć cellulitis, schudnąć i wymodelować sylwetkę. Zajęcia prowadzone na terenie całej Warszawy (Bemowo, Bielany, Centrum, Jelonki, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Praga Płn, Stegny, Ursus, Wilanów). Rezerwacje pod nr tel. 022-671-03-40., biuro@figura.waw.pl Zajęcia aqua-aerobiku polecane osobom z problemami kręgosłupa i stawów, idealne dla osób z nadwagą, skutecznie pomagają zwalczyć cellulitis, schudnąć i wymodelować sylwetkę. Zajęcia prowadzone na terenie całej Warszawy.
Każdy ma dość jasne wyobrażenie o tym, czym jest taniec, potrafi jeśli nawet nie opisać, to przynajmniej go rozpoznać i prawdopodobnie sam kiedyś tańczył. Od kiedy socjologia podzieliła czynności ludzkie na przyrodzone i kulturalne, taniec zaliczono do czynności kulturalnych. Najprostszy podział, jakiego można dokonać, to wyodrębnienie trzech odmiennych sfer działalności ludzkiej, w których się rozwinął: religia, rozrywka i sztuka. W każdej z nich pełni inne funkcje. Nie jest to podział ani precyzyjny, ani wyczerpujący. Taniec może być także formą terapii (choreoterapia), zaś dla niektórych ludzi jest po prostu pracą. Elementy tańca występują w niektórych dyscyplinach sportu jak: łyżwiarstwo figurowe, pływanie synchroniczne i gimnastyka artystyczna. Taniec jest zaliczany do ćwiczeń rekreacyjnych mających bardzo korzystny wpływ na zdrowie psychofizyczne. W wyniku ruchu ciała w tempie zgodnym z muzyką można wyrazić swoje uczucia, a z samego ruchu czerpać dużą przyjemność. Głównym elementem tańca jest ruch ciała wykonawcy, może on być bardziej lub mniej skoordynowany, szybszy lub wolniejszy, ale zawsze celowy. Drugim elementem tańca jest rytm. Taniec można też nazwać formą komunikacji niewerbalnej. W tym sensie ktoś powiedział (o tańcu religijnym), że: "Taniec jest modlitwą nóg". Historia tańca jest tak samo długa jak historia ludzkości. Taniec jest jedną z najstarszych sztuk pięknych. Był obecny we wszystkich epokach i kulturach. Od tysięcy lat ludzie przekazywali swe opowieści w formie tańca. Zawdzięcza on swe powstanie po części wierzeniom religijnym; ludzie tańczyli po to by sprowadzić deszcz w czasie suszy (tzw. taniec deszczu), czy też spowodować wzrost urodzaju i zapewnić pomyślność łowów. Wojownicy tańczyli, żeby wzbudzić w sobie odwagę przed walką. Możemy się tylko domyślać, jak wyglądały najstarsze tańce. Taniec nie pozostawia namacalnych śladów. W kulturze europejskiej najwcześniejsze wiadomości na ten temat pochodzą od Homera, który w Iliadzie opisuje grecką choreę. Starszy jeszcze opis tańca jaki dotrwał do naszych czasów pochodzi ze Starego Testamentu i odnosi się on do króla Dawida tańczącego przed Arką Przymierza.