Wyszukiwanie malarze:
Obrazy olejne o tematyce portretowej na oficjalnej stronie domowej artysty malarza Romana Zakrzewskiego. Portrety są przedstawione na tle wnętrza, martwej natury lub pejzażu. W malarstwie artysta stara się ukazać piękno duchowe człowieka, nawiązując do klasycznych wartości sztuki. Ta postawa wypływa z przekonania, że obowiązkiem artysty jest obrona najwyższych wartości etycznych i estetycznych. Na stronie znajduje się biografia artysty, wystawy, galeria obrazów oraz adres kontaktowy. Dostępna jest również wersja strony w technologii flash CS3.
Touch of Art to Galeria wyjątkowa. Promujemy w niej sztukę nie tylko artystów polskich. Sięgamy dalej - Dania, Włochy, Francja... Naszym celem jest rozpowszechnienie tego wspaniałego bogactwa, jakim dysponuje twórczość współczesnych malarzy. Wędrując po naszych stronach napotkacie Państwo różnorodne style i gatunki, rozmaite techniki i pomysły. Wyobraźnia nie ma bowiem granic, o czym bez trudu przekonać się można dołączając do naszej społeczności. Pomożemy wybrać obraz na prezent dla najbliższych lub do wzbogacenia Państwa prywatnej kolekcji. Touch of Art narodziła ęz miłości do Sztuki i ta miłością pragniemy zarazić każdego, kto gotów wzbogacić swoja dusze w artystyczne doznania. Zapraszamy!
Nowoczesna galeria sztuki. Obrazy olejne. Polscy Artyści współcześni. Galeria obrazów olejnych, a w niej malarstwo współczesne. Obrazy olejne, dekoracja wnętrz. Obraz w stylu pop art, surrealizm i impresjonizm. Pejzaże, akty, portrety, abstrakcje, marynistyka. Polska sztuka. Polskie malarstwo i galeria sztuki.
Glebowicz Art Studio - pracownia plastyczna i autorska galeria sztuki Jerzego Glebowicza oraz jego przyjaciół, podobnie odbierających sens życia i sposób tworzenia. Obrazy wykonywane wszystkimi technikami malarskimi autorstwa malarzy z długoletnią praktyką artystyczną. Artyści nieprzerwanie studiują i doskonalą wiedzę z zakresu rzemiosła artystycznego, dzięki czemu ich prace można spotkać na całym świecie w kolekcjach prywatnych, ale także na wystawach w Anglii, Kanadzie, USA i innych krajach. Dodatkowo malarze wspólnie organizują wystawy oraz plenery artystyczne. Obrazy można kupić: 1) Glebowicz Art Studio w Białymstoku przy ul. Rynek Kościuszki 32/3 2) Sklep internetowywww.artstudio.glebowicz.com 3)Plenerowe wystawy w Białymstoku na Ryneku Kościuszki(róg ul. Suraskiej) 4) Zamówienia indywidualne tel. k. 505 823 925