Wyszukiwanie malowanie:
"Mąż i Żona do wynajęcia", to marka oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu takich prac jak: sprzątanie mieszkań, domów, sprzątanie biur, sprzątanie po remontach, pomocy domowej, pogotowia sprzątającego, prac remontowych, konserwacyjnych, transportowych, oraz wielu innych, według Państwa potrzeb. Zdajemy sobie sprawę, że mają Państwo różne oczekiwania, dlatego na początku uprzedzamy: NIE zastąpimy męża ani żony, ale wyręczymy ich ze żmudnych obowiązków! Nie informujemy Państwa o tym, jak dobrze wykonujemy naszą pracę i jakimi jesteśmy specjalistami, nie informujemy z jakimi rzetelnymi ludźmi współpracujemy, nie pozostawiamy informacji z jakiego profesjonalnego sprzętu korzystamy. Nie opisujemy Państwu tego wszystkiego, ponieważ te wszystkie aspekty są oczywiste. Oferta firmy skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Jesteśmy w stanie podjąć każde wyzwanie. Pomagamy w administrowaniu nieruchomościami, utrzymujemy porządek dla wspólnot osiedlowych, w okresie zimowym odśnieżamy chodniki i parkingi, zajmujemy sie sprzątaniem klatek schodowych i parkingów podziemnych. Sprzątamy biura i duże powierzchnie [np. hale garażowe, magazynowe, sklepy]. Zajmujemy sie koszeniem trawników oraz pielęgnacją roślin w okresie letnim. Ceny na cykliczne usługi są negocjowane indywidualnie. Zapraszamy do zakładki OFERTA DLA FIRM. Jesteśmy, by służyć pomocą w codziennym życiu i obarczających nas wszystkich, obowiązkach. Nasz Mąż lub nasza Żona, pomoże Tobie w domu w codziennych, żmudnych czynnościach, wyręczając z nich i oszczędzając Państwa czas. Pomożemy w prowadzeniu domu i opiece nad dzieckiem. Nasza niania, nie tylko przypilnuje, lecz także posprząta dom, kuchnie, a Ty spokojnie zrobisz zakupy. Nie chcesz tracić swojego, wolnego czasu na zakupy? Spędź nieliczne, wolne chwile z dzieckiem, a zakupy zleć nam. Malowanie, uciążliwy remont, wymiana kranu, to zajęcia z których wyręczy Cię nasz Mąż, który dodatkowo po sobie posprząta, a Ty spokojnie będziesz mógł wyjechać na wymarzony urlop, pracę zostawiając nam. Złota rączka naszego męża i pracowitość naszej żony, pomoże także w wielu innych czynnościach, ułatwiając Państwu życie w domu lub firmie. Zapewniamy, jakość oraz niezawodność naszych usług, poprzez ukierunkowanie etyczne firmy głównie na satysfakcję, zaufanie i zadowolenie naszych klientów. Gwarantujemy bezpieczeństwo, na wykonanie specyficznych usług wymagających zaufania (np. powierzenie mienia, usługi zdalne, usługi bez nadzoru, itp.) poprzez podpisanie umowy współpracy, a także monitoring multimedialny. Rezultat naszej pracy, mierzony jest dzięki wypełnionej przez Państwa, po wykonaniu zlecenia, ankiety jakości, która ocenia wykonaną usługę. Pragniemy, aby marka "Mąż i Żona do wynajęcia", służyła naszym klientom na jak najwyższym poziomie, dlatego też wszystkie czynności, wykonujemy z najwyższa starannością, oferując przy tym niską stawkę godzinową, lub ustalając indywidualną cenę, dostosowaną do Państwa wymogów i specyfikacji usług.
RENOMAR jest małą rodzinną i stosunkwo młodą firmą w Polsce. Mamy jednak 7 letnie doświadczenie na hiszpańskim rynku usług budowlanych , gdzie rzetelnością sumiennością i bezkonkurencyjnością wypracowaliśmy sobie wysoką pozycję i Renomę Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Mimo tego, że specjalizujemy się w tzw. wykończeniówce czyli : - regipsy : ściany, sufity, zabudowy - gładzie gipsowe, - tynki gipsowe ręczne i maszynowe - tynki strukturalne i ozdobne - wszelkiego rodzaju malowanie : farby emulsyjne, olejne, lakiery. Malowanie dekoracyjne pomieszczeń mieszkalnych, biur jak i fasady budynków - tapetowanie, ozdoby ścienne, ornamenty, - stiuki weneckie; zajmujemy się również : - ociepleniami budynków - wymianą stolarki okiennej i drzwiowej - panele podłogowe
Wykonujemy: instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe, pomiary elektryczne, oswietlenia i wentylacji, klimatyzacja, wentylacja, sufity podwieszane termatex, dachy papa termozgrzewalna, kosztorysowanie, nadzory, kurtyny powietrza, wykladziny podlogowe, scianki GK i Al. wykonczenie wnetrz, uslugi inwestycyjne, remonty, konserwacja, malowanie, utrzymanie obiektow i ruchu firm, Wroclaw, http://www.traczyk.pl , rok zalozenia 1984 , tel. 600 700 133 , e-mail: firma@traczyk.pl , http://www.traczyk.pl
Budowa remont. Nasze wykonanie są na najlepszym poziomie. Ceny nasze są najlepsze. Remontowanie mieszkań i domów, prace wykończeniowe, gładzie gipsowe, tynki ozdobne, glazura, malowanie, sufity podwieszane z oświetleniem. Budowa domów, instalacje elektryczne, Warszawa... Wykończenia
ABC-domu.pl istnieje od 1997 roku. Oferujemy kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz. Dysponujemy wyspecjalizowanymi pracownikami i profesjonalnym sprzętem. Staramy się, aby nasze usługi były na najwyższym europejskim poziomie. Oferujemy układanie glazury, terakoty, gresu i mozaiki, instalacje elektryczne i hydrauliczne, gipsowanie i malowanie ścian, układanie paneli. Prace wykonujemy niedrogo i w terminie. Robert Kowalczyk, Piotr Wiertel 0-607-088-234, 0-601-150-954 www.abc-domu.pl biuro@abc-domu.pl
Oferujemy wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe, remontowe, adaptacyjne pomieszczeń, jak i całych obiektów .Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny na remonty mieszkań, budynków , domów.Świadczymy także usługi remontowe związane z wykańczaniem mieszkań np. układanie płytek, tynkowanie, malowanie i wiele innych.
Zajmujemy się remontami mieszkań, domów, firm i innych obiektów budowlanych w pełnym zakresie wykonywania usług. Posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie na rynku Warszawskim. Wykonywane przez nas remonty mieszkań i domów charakteryzują się dużą dokładnością i pomysłowością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe gwarantują profesjonalizm i terminowość oferowanych przez naszą firmę usług. Bezpieczeństwo i wygodę zagwarantuje Państwu rzetelnie sporządzona umowa oraz możliwość wystawienia przez nas faktur VAT za usługi remontowe i wykończenia wnętrz. Mamy przystępne ceny i wysoką jakość usług. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Obejrzymy i uczciwie wycenimy prace. Gwarantujemy najwyższą jakość popartą 20 letnią praktyką i rozstanie z uśmiechem. Każde zlecenie realizujemy sprawnie, rzetelnie i w wyznaczonym terminie. Dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług może być fakt, że zapewniamy 2-letnią gwarancję. Jeśli chcecie Państwo, aby zaplanowane wykończenia i remonty przebiegły sprawnie i zostały wykonane solidnie, zapraszamy do współpracy.
Zabezpieczenia antykorozyjne # kominów # suwnic # rurociągów # estakad # zbiorników # silosów # dachów # masztów antenowych # wszelkich konstrukcji stalowych Naprawa konstrukcji źelbetonowych Uszczelnianie złączy płyt elewacyjnych Mycie i czyszczenie # okien # świetlików # elewacji # dachów Roboty dekarsko blacharskie Zabezpieczenia ognioochronne konstrukcji stalowych i drewnianych Odśnieźanie dachów Prace wykończeniowe # malowanie elewacji # malowanie pomieszczeń biurowych i mieszkalnych # układanie paneli podłogowych
Naprawa i montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania przez 24h 7dni w tygodniu. Zajmujemy się również montażem przyłączy wodnych i kanalizacyjnych. Wykonujemy takie prace jak- instalacje centralnego ogrzewania i instalacje wodno-kanalizacyjne - instalacje sanitarne - instalacje w miedzi i plastiku - mechaniczne usuwanie zatorów kanalizacyjnych - "biały montaż" - montaż kabin natryskowych, umywalek, wanien, brodzików itp. - wymiana i naprawa wszelkiego rodzaju urządzeń kanalizacyjnych - remonty łazienek i kuchni - wszelkiego rodzaju usługi hydrauliczne . Ponadto zajmujemy się pracami ogólnobudowlanymi takimi jak: układanie płytek, zabudowa, murowanie ,malowanie, szpachlowanie, stolarka i panele, dachy itp…
Firma budowlano-remontowa ze Śląska świadcząca usługi remontowe. Specjalizujemy się w wykończeniach wnętrz. Gwarantujemy wysoką jakość. Wejdź i sprawdź, jak bardzo jesteśmy konkurencyjni. Nasza firma budowlano-remontowa obejmuje obszarem działania cały Śląsk i oferuje wykonawstwo robót remontowo-budowlanych w zakresie wykończenia wnętrz: mury, tynki, dekarstwo, ocieplenia, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje c.o., instalacje elektryczne, remonty łazienek, kompleksowe wykończenia wnętrz. ZAPRASZAMY!