Wyszukiwanie plac zabaw:
MiędzywodzieOśrodek Wczasowy Gryf Międzywodzie Ośrodek typu hotelowego posiada pokoje 1,2,3 i 4-osobowe o standardzie trzech gwiazdek W ośrodku Gryf Międzywodzie znajduje się: - hol recepcyjny - jadalnia - parking dozorowany płatny - wypożyczalnia rowerów - basen otwarty z przeciwprądem i masażami - plac zabaw dla dzieci do lat 7 [nowa oferta 2009] - internet bezprzewodowy na terenie recepcji ( własny komputer ) - restauracja Przyjmujemy również zorganizowane grupy na turnusy rehabilitacyjne. Położony w centrum miejscowości Międzywodzie od strony morza. Do zejścia na plażę 200 metrów deptakiem (Międzywodzie posiada wygodne płaskie zejście na plażę). Ośrodek czynny jest cały rok.
Dworek Morski w Mielnie posiada również kawiarnię letnią i zimową , nowoczesną windę , parking dozorowany, plac zabaw dla dzieci, miejsce do wieczornych biesiad (grill, ognisko). DWOREK MORSKI położony jest w centrum nadmorskiego kurortu Mielno w odległości 150 m od morza i pięknej piaszczystej plaży.(w sezonie letnim dla Państwa wygody leżaki,parawany i parasole rozdawane są bezpłatnie przez obsługę hotelu bezpośrednio na plaży). Nasz obiekt spełni z pewnością oczekiwania tych gości, którzy cenią sobie komfort, eleganckie otoczenie, dobrą kuchnię i miłą atmosferę. Obiekt czynny przez cały rok. Wczasy Mielno hotele spa apartamenty w Mielnie Dworek morski poleca wczasy w Mielnie, komfortowy hotel spa z basenem i apartamenty Mielno blisko morza i jeziora - hotel podane ceny film i wiele zdjęc wczasy w mielno.
Wisla - noclegi w Wisle. Rozrywka - szlaki rowerowe i piesze, baseny otwarte i kryte. Rezerwaty przyrody Białej i Czarnej Wisełki oraz Dolina Dobki. Wyciągi krzesełkowe: Czantoria, Skrzyczne i Stożek. Letni tor saneczkowy na Czantorii. Konne kluby jeździeckie. Tenis ziemny. Bliskość przejść granicznych do Czech i Słowacji.
Pokoje do wynajęcia,Dom położony w spokojnej okolicy. Wspaniałe powietrze i wyjątkowy mikroklimat. Do dyspozycji gości duże, wygodne, słoneczne pokoje z balkonami. Przestronna kuchnia z pełnym wyposażeniem. WC i łazienka z wanna i prysznicem. Teren ogrodzony, bezpieczny, z parkingiem. W ogrodzie mini plac zabaw i grill, domowe obiady. W pobliżu las z piękna scieżką krajobrazowo-edukacyjna. Dla amatorów pieszych wędrówek szlaki turystyczne. Dla grzybiarzy lasy pełne grzybów w lesie poziomki a także maliny. Możliwość wynajęcia piętra z osobnym wejściem. Zapraszamy Tel. 501435738!
Łeba - Willa Atena zaprasza na wczasy nad morzem. Oferujemy noclegi w Łebie, pokoje gościnne 2,3 os. z łazienkami. Łeba to udane wakacje i wypoczynek nad morzem. Willa Atena położona jest w Łebie w ładnej, spokojnej dzielnicy willowej. Nieopodal jest duży miejski plac zabaw dla dzieci, delikatesy, kościół, restauracja. Nad morze prowadzi szeroki chodnik i ścieżka rowerowa. Do dyspozycji gości jest kuchnia wyposażona w kuchenkę elektryczną, mikrofalę, komplet garnków i naczyń. Przy kuchni znajduje się niewielka jadalnia. Goście mają do korzystania komputer, oraz sygnał internetowy (Wi-Fi). Willa jest otoczona ładnym ogrodem, w części, którego znajduje się plac zabaw dla dzieci składający się piaskownicy, huśtawki i drabinek.
Urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw wysokiej jakości. Oferta firmy PianSport obejmuje certyfikowane place zabaw z drewna, meble przedszkolne i biurowe oraz elementy piankowe. Projektowanie i produkcja wyposażenia na place zabaw, huśtawki i ławki parkowe. Robimy place zabaw, huśtawki, karuzele, piaskownice, domki, zjeżdżalnie, ławki. Produkujemy place zabaw, urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw. Nasze place zabaw znajdują się w setkach szkół i przedszkoli, terenów zielonych i osiedli.
Willa Pod Dębami w Rabce-Zdrój - noclegi Rabka. Oferujemy tanie noclegi. Komfortowo urządzone pokoje zagwarantują idealny wypoczynek.Ośrodek otoczony jest ogromnym ogrodem w którym znajduje się plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, kamienna altana z grillem. Willa jest położona w spokojnej dzielnicy Rabki, z dala od zgiełku a zarazem blisko centrum. Jej położenie jest jej wielkim atutem. Stanowi idealną bazę wypadową na wędrówki piesze, górskie, wyjazdy rowerowe, czy wypady na narty. W niedalekiej odległości znajduje się słynny Park Rozrywki Rabkoland, Teatr Lalek Rabcio, Słynna Fontanna Zdrojowa, czy Park Zdrojowy.
Nasza firma posiada 15-letnią tradycję w produkcji placów zabaw z drewna dla dzieci. Nasze huśtawki, zjeżdżalnie, karuzele, piaskownice, pociągi, domki, sprężynowce itp. od lat służą w przedszkolach, szkołach, parkach i na osiedlach dzieciom, dając im maksimum zabawy z gwarancją bezpieczeństwa. Oferujemy usługi w zakresie projektowania, produkcji, przygotowania terenu i montażu. Projektowane i produkowane przez nas drewniane urządzenia zabawowe są wykonywane zgodnie z normami opracowanymi przez Polski Komitet normalizacji.
Gigantyczne mieszkania w środku Krakowa mają podobne ceny jak domy na zaciszu. Najfajniej nabyć dom blisko pracy. Kazimierz to jedna z lepszych dzielnic Krakowa. Świetnie dla młodej pary jest lokal dwu pokojowe. Warto kupując mieszkanie wejść na mój serwis. Kiedy w drodze macie dziecko koniecznie szukajcie mieszkania w bloku, gdzie blisko jest plac zabaw i szkoła czy tez przedszkole. Intryguje Cię tycie gniazdko, czy raczej wolisz przestronny apartament? Warto nabywając dom odwiedzić nasz serwis. W naszym serwisie odkryjesz lokal w ciekawiącej Cię lokalizacji. Wystrzałowe apartamenty w niskiej cenie znajdziesz na obrzeżach Krakowa. Bardzo wzięte są teraz domy stylizowane na hale.http://www.krakow.nowemieszkania.pl/
Poszukujesz domu do wynajęcia ? Kapitalnie kiedy własny dom można nabyć za swe własne pieniądze. Najciekawsze propozycyje zamieszczamy na stronie centralnej. Jeśli zależy Ci na bliskości Centrum wybierz dom na Targówku. Poszukujesz lokalu do wynajęcia ? W dzisiejszych czasach gdy mieszkania są w cenie bardzo ciężko jest wyszukać coś taniego. Co dzień uaktualniamy zbiór ofert. Wolisz wydzierżawić dom czy też stać Cie już na kupienie własnego ? Kiedy w drodze macie dziecko koniecznie szukajcie mieszkania w bloku, gdzie blisko jest plac zabaw i szkoła czy tez przedszkole. Intryguje Cię tycie gniazdko, czy raczej wolisz przestronny apartament?http://www.mieszkaniawarszawa.info/