Dodaj stronę
Menu
Statystyki
- Dodane Wpisy: 27278
- Podkategorie: 454
- Kategorie: 16
- Średnio 1705 wpi./kat.
Wyszukiwarka
Bielan.pl - Adam Bielan - Poseł do Parlamentu Europejskiego
Od kwietnia 2014 r. Druk Na naszej stronie internetowej można uzyskać informacje dotyczące działalności Parlamentu Europejskiego. Strona pozwala uzyskać szczegółowe informacje dotyczące płatnych staży, które można odbyć w instytucjach unijnych. Strona prezentuje również aktualne informacje o ustawach wprowadzanych przez PE oraz projektów ustaw przygotowanych w ramach Parlamentu Europejskiego, jak też innych instytucji unijnych.
Strona w 1 katalogu tematycznym:
Podobne strony WWW z katalogu:
Łącznie 6 stron(y) WWW powiązane z bielan.pl:
Wyborczy.info: Wyborczy Serwis Informacyjny
Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nowatorski projekt, którego ideą jest wzbogacenie polskiej demokracji poprzez wykorzystanie unikalnego portalu internetowego, jako źródła kompleksowej informacji o współczesnej polskiej klasie politycznej. Wyborczy Serwis Informacyjny jest pierwszym niezależnym przedsięwzięciem polskiego Internetu poświęconym prezentacji kandydatów w wyborach w roku 2010 przede wszystkim przez pryzmat ich wiedzy, doświadczenia oraz kompetencji do pełnienia urzędów na które zdecydowali się kandydować. Nie jest związany z żadnym przedstawicielem mediów oraz z żadnym ugrupowaniem politycznym. Ideą projektu jest promocja osób, które nie obawiając się politycznej konkurencji, mają największe predyspozycje do bycia elitą władzy w Polsce. Miejsce, jakim jest Wyborczy Serwis Informacyjny, obejmujący swoim zasięgiem cały kraj sprawia, że prezentacja każdej sylwetki na tle wyborczej konkurencji wymaga odwagi i wysokiego poziomu merytorycznego prezentowanych informacji. Obecność każdego kandydata w takim miejscu ma wymiar prestiżowy, świadczy o jego potencjale i przygotowaniu do sprawowania władzy. Ideą marki, którą reprezentuje sobą Wyborczy Serwis Informacyjny, jest pokazanie tych osób, dla których kandydowanie w wyborach to nie cel, a środek służący krzewieniu idei i realizacji rozwiązań w które sami wierzą, które mają służyć poprawie jakości życia Polaków. Aktualne informacje Sylwetki kandydatów Ugrupowania polityczne
Krzysztofpuszczewicz.pl: Krzysztof Puszczewicz - odpowiedź na "sprostowanie"
Krzysztof Puszczewicz - lokalny opolski polityk z Brzegu. Na drobną krytyczną uwagę felietonisty powiatowej gazety zareagował publikując w trzech lokalnych gazetach "sprostowanie" powołując się na prawo prasowe. Tym sprostowaniem był obraźliwy paszkwil mający z określoną przez Prawo formą sprostowania niewiele wspólnego. Czasopismo ma obowiązek wydrukować sprostowanie, jeśli odnosi się ono do tekstu który został w nim wydrukowany. Skoro autor nie pisze dla dwóch pozostałych gazet - zamieszczony w nich tekst nie jest sprostowaniem. Poniższa strona prezentuje odpowiedź autora felietonu, która ukazała się w Panoramie Powiatu Brzeskiego.
Mep.org.pl: Historia Parlamentu Europejskiego
Korzenie obecnego Parlamentu Europejskiego sięgają 1952, kiedy na mocy Traktatu paryskiego powstało Wspólne Zgromadzenie Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali. Traktaty rzymskie z 1957 (a ściślej dołączona do nich konwencja) przekształciły je w organ wszystkich trzech Wspólnot Europejskich. Nazwa Parlament Europejski pojawiła się w 1962. Początkowo deputowani byli wybierani przez parlamenty krajów członkowskich. W 1979 odbyły się pierwsze bezpośrednie wybory do Parlamentu Europejskiego i od tego czasu deputowani do tego Parlamentu są wybierani w wyborach bezpośrednich przez obywateli państw członkowskich Wspólnot. Nie istnieje jedna ordynacja wyborcza do parlamentu, każdy kraj ma własne reguły liczenia głosów, ale przyjmuje się, że wszędzie wybory odbywają się w tym samym terminie. Początkowo Parlament Europejski był organem konsultacyjnym nie posiadającym żadnej realnej władzy. Po wejściu w życie Jednolitego Aktu Europejskiego (1987), Traktatu z Maastricht (1993) i Traktatu amsterdamskiego (1999) Parlament Europejski stopniowo zyskiwał szereg uprawnień, także ustawodawczych (głównie kosztem Rady).
Euroteamsld.pl: Manifest Partii Europejskich Socjalistów
MANIFEST PES - program wyborczy przygotowany przez partie członkowskie Partii Europejskich Socjalistów. Sojusz Lewicy Demokratycznej i jego członkowie w różnych formach uczestniczyli w przygotowaniu tego dokumentu. Nasza wspólna praca zaowocowała klarownym spojrzeniem na przyszłość Europy. Po pierwsze CZŁOWIEK - dla budowania nowej, socjalnej Europy. Dla lepszego zorganizowania struktur europejskich. Do Parlamentu Europejskiego idziemy przygotowani, jako jedna siła lewicowa skupiona w Partii Europejskich Socjalistów.
Znanipolitycy.pl: Polski Portal Polityczny - Znanipolitycy.pl
Portal społecznościowy dla polityków i partii politycznych. Na łamach zawsze aktualny ranking partii politycznych i polityków w okresach dziennym, tygodniowym, miesięcznym i rocznym według głosujących i według deklaracji przynależności użytkowników. Wypowiedzi polityków, ich blogi, ciekawe artykuły poruszające ważne problemy społeczne. Do każdego zarejestrowanego polityka istnieje możliwość wysłania zapytania.
Seweryn Szkolenia: Marketing polityczny
Ta strona to nasza oferta w zakresie: marketing polityczny, marketing wyborczy, szkolenia, doradztwo dla kandydatów, audyt wizerunku. Nasi klienci nigdy nie przegrali wyborów![...]