W katalogu od lutego 2016 roku. Druk Marti Pizza to pyszne jedzenie, nie tylko szeroki wybór smacznych pizz, ale także zestawy obiadowe, dania z grilla, sałatki, dania barowe i wiele innych. Marti Pizza to w dodatku pizzeria, która idzie z duchem czasu, dlatego uruchomiła najlepszy system zam[...]
W katalogu od grudnia 2014 roku. Druk Firma od wielu lat oferuje najwyższej jakości produkty wykonane ze szkła, porcelany. W ofercie znajdują się między innymi garnki ceramiczne i emaliowane, patelnie ceramiczne, noże kuchenne, zestawy obiadowe, kieliszki do wina i szampana, sztućce, serwis ob[...]
W katalogu od lutego 2013 roku. Druk Jeśli jesteście Państwo wyczerpani codziennym przyrządzaniem dań obiadowych, brakuje już wam pomysłów i co ważne mieszkacie w Jeleniej Górze, zapraszamy do nas. Jesteśmy jadłodajnią Kubuś. Znajdujemy się właśnie w Jeleniej Górze. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców miasta a także do podróżnych. Nasza Jadłodajnia trudni się oferowaniem dań obiadowych, przyrządzonych smacznie oraz domowo. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zestawy obiadowe, składające się z wyśmienitej zupy, drugiego dania i pysznych surówek. Oferujemy również śniadania oraz kolacje. W naszym jadłospisie mieszczą się oprócz tego pyszne dania garmażeryjne, dania rybne, szeroki wybór sałatek i dodatków, skomponowanych z warzyw i soków. Posiadamy też dania wegetariańskie. Jesteśmy znani z cudownych smaków polskiej kuchni. Nasz doświadczony personel czuwa nad jakością wyrobów i ich estetycznym podaniem. Poznajcie elementy naszej oferty na stronie.
W katalogu od stycznia 2013 roku. Druk Stołówka Jacek i Agatka w Żmigrodzie to miejsce, w którym od dwunastu lat powstają dobre dania obiadowe kuchni polskiej, które cechują domowy smak, kompetentne wykonanie i pyszny smak. Jacek i Agatka posiada wykwalifikowany personel, który stoi na straży szykowania obiadów o wysokiej jakości, których smak zachęca do powrotu w to miejsce. Stołówka ta oferuje gościom zestawy obiadowe, obejmujące zupę i drugie danie a to wszystko serwowane z wspaniałym owocowym kompotem. Jacek i Agatka oferuje klientom możliwość zamówienia i zjedzenia posiłku na miejscu, w stołówce jak też złożenia zamówienia telefonicznie z opcją jego dostarczenia do klienta. W ofercie stołówki znajdują się oprócz tego wyroby garmażeryjne: pierogi, krokiety, gołąbki czy naleśniki. Jacek i Agatka to też catering dla firm oraz osób prywatnych, doskonały na domowe uroczystości typu komunie czy chrzciny a także na spotkania biznesowe, szkolenia bądź bankiety. Zachęcamy do poznania pełnej oferty na stronie internetowej.
Bistrojakobs.republika.pl: Bistro Jakobs
W katalogu od lutego 2012 roku. Druk Bistro Jakobs usługi gastronomiczne, Kraków ul. Wadowicka 10, śniadania, obiady. Codziennie 3 zestawy obiadowe do wyboru. Cena zestawu obiadowego 10 zł (do zestawu zupa gratis). Dania mięsne i wegetariańskie. Porcje na wynos. Zapraszamy!